Bezmaksas Spēles

Dārgumiem Apakšā Jūras

Spēle piedzīvojumu

Dārgumiem apakšā jūras

Dārgumiem Apakšā Jūras Novērtējums: 10/10

Dārgumiem apakšā jūras spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli, jums būs atklāt visas trīs maršrutus no Kaluha trīsstūra, lai atrastu tik daudz dārgumu, cik iespējams! Ietērps savu zemūdeni, lai sasniegtu lielāku dziļumu! Piemēram, vairāk plating vienāds lielāku izturību pret spiedienu! Delfīni, ka jūs atradīsiet dažreiz dos jums padomus. Esiet uzmanīgi ar haizivīm. Izmanto bultu taustiņus, lai virzītos kuģi un starpdevējs piliens zemūdens. Pēc tam, kad zemūdene ir nokritusi, atrast dārgumu, un nospiediet A taustiņu, lai greifers to.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5502 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3592 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 10.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Novērtējums pamatojas uz 2 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5502 reizes
Dārgumiem Apakšā Jūras

Pēc tam, kad esat zem ūdens, jums ir jābūt uzmanīgiem ar vairākām lietām, lai izdzīvotu. Pirmkārt, lai izvairītos no haizivis. Bet trīs mērinstrumenti, kas parādās, ir ļoti svarīga. Viens pateiks skābekli pieejamo iekšpusē zemūdens, kas jums būs iespēja atrisināt, vienkārši kāpšana uz virsmas.Otrs jums pateiks spiedienu, ka zemūdene tiek likts caur, kas nozīmē, ka jums vienkārši ir, lai izvairītos no vēršanās pārāk tālu zem virsmas. Visbeidzot, jums būs atgriezties uz kuģa, pirms akumulators ir iztecējis.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Dārgumiem Apakšā Jūras jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Dārgumiem Apakšā Jūras. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Dārgumiem Apakšā Jūras , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Dārgumiem Apakšā Jūras ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Dārgumiem Apakšā Jūras, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Dārgumiem Apakšā Jūras
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77152
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64579
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42831
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.