Bezmaksas Spēles

elektriskās zēns

Spēle piedzīvojumu

Elektriskās zēns

Elektriskās zēns Novērtējums: 4/10

Elektriskās zēns spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis zēns ar blondiem matiem ir elektrisko pilnvaras, un viņš zvaigznes šajā grafiskā piedzīvojumu. Lai kontrolētu spēli, jums ir nepieciešama tikai jūsu datora peli. Jums ir noklikšķiniet uz posteņiem, jūs redzat uz skatuves, un jums ir skaidrs ceļu varonis. Kad jūs domājat, ka puisis var iet caur līmenī, bez jebkādām problēmām, noklikšķiniet uz viņu, un viņš sāks ejot uz nākamo līmeni. Visā šajā spēlē jums ir meklēt, kas visos sīkumos, risināt mīklas un mīklas un sejas ienaidniekiem un arvien spēcīgs roboti.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5867 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3625 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 6 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5867 reizes
elektriskās zēns

Grafiskā piedzīvojumu spēles jums vajadzētu vienmēr pievērst uzmanību visiem elementiem, kas mums visapkārt. Jebkas var būt noderīgs instruments, lai sasniegtu savu mērķi. Jums ir arī, lai atrisinātu dažas mīklas, lai atvērtu durvis un tiktu tālāk. Šis video spēles žanrs kļuva populārs desmitgadēs no 80s un 90s. Šajos gados parādījās daudz datoru spēlēm šī žanra, un tie ir ļoti atkarību spēles, kas spiesti domāt.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc elektriskās zēns jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc elektriskās zēns. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle elektriskās zēns , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle elektriskās zēns ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc elektriskās zēns, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

elektriskās zēns
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77152
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64579
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42831
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.