Bezmaksas Spēles

Izlocīšanās Slazdi

Spēle piedzīvojumu

Izlocīšanās slazdi

Izlocīšanās Slazdi Novērtējums: 3/10

Izlocīšanās slazdi spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā jautrajā un atkarību fleš spēle jums ir ninja māceklis, kurš ir ceļot labirints vācot visus zvaigznēm, vienlaikus izvairoties no lamatām, kas jums radīsies. Savākt zvaigznes, bet manevrējot Spīrsa, maces un pār bedrēm lēkt. Kad jūs nokļūt līdz vietai, jūs varat turpināt bez pamatnes apdrošināšanu, ja jūs die. Un neaizmirstiet savu kapteinis ninja tur skatīties pār jums. Spēle: Izmantojiet starpdevējs lai pārslēgtos no zvaigzne zvaigzne, un izlaist.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6634 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3192 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 3.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Novērtējums pamatojas uz 4 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6634 reizes
Izlocīšanās Slazdi

Iemaņu spēle, kur jums ir vadīt labirints testus pārsniedz kas likts jums arī lēkt, izlocīšanās tapas maces jeb šķēpus. Katrs ekrāns ir daudz grūtāk nekā iepriekšējā, taču spēle ir viegli spēlēt, un visām auditorijām.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Izlocīšanās Slazdi jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Izlocīšanās Slazdi. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Izlocīšanās Slazdi , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Izlocīšanās Slazdi ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Izlocīšanās Slazdi, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Izlocīšanās Slazdi
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77147
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64573
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42824
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.