Bezmaksas Spēles

Izpētīt Pili

Spēle piedzīvojumu

Izpētīt pili

Izpētīt Pili Novērtējums: 7/10

Izpētīt pili spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Reiz, pilsētas Ichbindubistburg dzīvoja eine strēlnieks un Kleine bumbvedējs, māsa un brālis. Vienu dienu viņi nolēma devās meklēt labāku veiksmi tālām zemēm. Vai viņi ir plāns? Protams, ka nē! Un tagad jūs esat, lai uzzinātu, kā negaidīti šāda neplānota ceļojums var iet! Izmanto bultu taustiņus, lai pārvietotu savu raksturu, un pievērst uzmanību konsultācijas jūs atradīsiet ceļu, jo jūs uzzināsiet lietas, piemēram dubulto lēcienu, kas nospiežot lēkt taustiņu vēlreiz augšā lēkt iet vēl lielāks.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 7314 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2939 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 26 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 7314 reizes
Izpētīt Pili

Tas ir stāsts par divu laimīgo blēdis, kuru vārdi ir Eine (meitene) un Kleine (zēns), kurš devās uz braucienu, kurai nav īpašas plānus. Un tas notika tā, ka viņi tikās daudz piedzīvojumiem ceļā.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Izpētīt Pili jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Izpētīt Pili. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Izpētīt Pili , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Izpētīt Pili ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Izpētīt Pili, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Izpētīt Pili
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77152
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64579
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42831
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.