Bezmaksas Spēles

labirints durvju

Spēle piedzīvojumu

Labirints durvju

Labirints durvju Novērtējums: 10/10

Labirints durvju spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Atveriet durvis pils iet ceļu, kas ved jūs uz princesi. Jums ir jāiet atver durvis, lai savāktu objektus, kas ļauj pārvarēt šķēršļus ceļā. Nogalināt monstriem ar naudu vai priekšmetus, kas iet vācot uz ceļa, lai sasniegtu vistālāk. Princis, lai glābtu princesi.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5484 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3654 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 10.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Novērtējums pamatojas uz 2 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5484 reizes
labirints durvju

Spēle, kur jums ir, lai asināt dažādus vārtus katrā no ekrāniem. Jums ir pārvarēt dažādus līmeņus. Katrā no ekrāniem jūs varat atrast monstriem, kas jums ir, vai nu nogalināt vai priekšmetus, ka jūs varat izvēlēties. Objekti jums atrast displejs ir noderīga tiem, kas nogalināt monstriem vai nopirkt soli uz nākamo līmeni.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc labirints durvju jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc labirints durvju. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle labirints durvju , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle labirints durvju ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc labirints durvju, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

labirints durvju
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
76881
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64294
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42591
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.