Bezmaksas Spēles

Nosargāt apelsīnus

Spēle piedzīvojumu

Nosargāt apelsīnus

Nosargāt apelsīnus Novērtējums: 7/10

Nosargāt apelsīnus spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Ir pasaules naidīgi apelsīniem, un jums ir, lai aizsargātu šos augļus visām briesmām, kas apdraud tos. Jums ir vieta, apelsīnus drošā vietā un pasargāt viņus no skābā lietus.Spēle ar karikatūra estētiku, kas jums ir, lai aizsargātu apelsīni no mākoņiem, kas piliens skābes pilieni, kas nogalina apelsīnus. Jums ir, lai aprēķinātu labāko vieta, lai vai kā, lai iegūtu augļu drošā vietā. Katrā līmenī ir daudz sarežģītāka, nekā pēdējā. Izmantot peli, lai novietotu augļus vai pārliecinātos, ka viņi saņem uz viņu vietā.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6583 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3510 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 64 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6583 reizes
Nosargāt apelsīnus

Live piedzīvojumu aizsardzību pret apelsīniem, šie augļi ir apdraudēti un nogalināti ar skābā lietus mākoņi, kas piliens pilienus, kas iznīcina. Jums ir valkāt apelsīnu augļus vai veidot drošu patvērumu tiem. Ar estētisku un jautru mūziku, kas Jums jādara vairākas pārceļas, lai izveidotu drošu vidi, lai viņiem. Mākoņi iet pāri debesīm un samazinājās skābes lietus pilienu, kas ir kaitīgas. Tas līdzinās estētiskās medījamos putnus, bet atkal tas ir jautri ideja.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Nosargāt apelsīnus jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Nosargāt apelsīnus. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Nosargāt apelsīnus , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Nosargāt apelsīnus ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Nosargāt apelsīnus, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Nosargāt apelsīnus
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77152
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64579
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42831
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.