Bezmaksas Spēles

peld bruņinieks

Spēle piedzīvojumu

Peld bruņinieks

Peld bruņinieks Novērtējums: 8/10

Peld bruņinieks spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā viduslaiku spēlē jums kontrolēt bruņinieku ar ierīci, kas ļauj viņam lidot, vai vismaz augšas starp ēkām. Jums ir apkopot rozes, kas jums uzsākt jaunavas un skūpsts daži no tiem. Bet jābūt uzmanīgiem ar šķēršļiem un bultām jums mest ienaidniekiem.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5266 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3661 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 8.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Novērtējums pamatojas uz 4 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5266 reizes
peld bruņinieks

Šī piedzīvojumu spēle ir spēlēta ar peld bruņinieks. Katrā līmenī jums pārvarēt ļauj nopelnīt zelta, ar kuru jūs varat iegādāties uzlabojumus smēdē uz spārniem. Daži bagātinātāji uzlabos ātrumu, citi dod varat kristies un citu palīdzību jūs manevrs labāk.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc peld bruņinieks jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc peld bruņinieks. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle peld bruņinieks , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle peld bruņinieks ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc peld bruņinieks, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

peld bruņinieks
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
76881
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64294
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42591
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.