Bezmaksas Spēles

Pirātu Lielgabali

Spēle piedzīvojumu

Pirātu lielgabali

Pirātu Lielgabali Novērtējums: 6/10

Pirātu lielgabali spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli jums būs pirātu kurš ir šaut lielgabali sava kuģa nogalināt savus ienaidniekus. Kontrole ir vienkārši lielgabali, jums ir mērķis ar peli un šauj ar kreiso klikšķi. Jums būs jāņem vērā stiprumu un loka apraksta lodi, lai sasniegtu mērķi. Pikējošais pirātu un kanjoni piedzīvojumu ar šo bezmaksas fleš spēle.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6767 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2980 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 26 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6767 reizes
Pirātu Lielgabali

Pirāti spēle, spēle ar pirātu kuģi ar spēcīgu pistoles, jums ir atvašu lielgabalus, lai izlietne savus pretiniekus ar savu artilērijas uguns.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Pirātu Lielgabali jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Pirātu Lielgabali. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Pirātu Lielgabali , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Pirātu Lielgabali ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Pirātu Lielgabali, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Pirātu Lielgabali
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
76885
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64294
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42595
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.