Bezmaksas Spēles

Sagriež virvi uz karātavām

Spēle piedzīvojumu

Sagriež virvi uz karātavām

Sagriež virvi uz karātavām Novērtējums: 5/10

Sagriež virvi uz karātavām spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Pierādīt savu mērķi ar loku, kā jums ir samazināt virvi no karātavām, kur ir jūsu draugi ar šāvienu ar bultu bez hurting viņiem. Jums ir mērķis priekšgala un šaut bultiņas virzienā un spēku, kas vajadzīgs, lai samazinātu virvi turot tos. Jums ir jābūt uzmanīgiem, lai ievainots jūsu draugus ar bultām, trīs insultu viņi mirst. Jūs varat izmantot savu pistoli, lai nogalinātu bendes, kas skatīties karātavas. Jums ir ierobežots laiks, lai katra ekrāna. Atbrīvotu savus draugus un parādīt savu mērķi ar loku un bultu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6411 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3528 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 32 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6411 reizes
Sagriež virvi uz karātavām

Spēle prasmes un precizitāti, kurā jūs izmantot priekšgala. Jums ir mērķis precīzi un aprēķināt virzienu un stiprumu nepieciešamo laba. Jums ir samazināt virve, kas karājas, kur jūsu draugi. Jūs varat izmantot ieroci, lai nogalinātu bendes ar savu ieslodzītos draugiem. Cut virves pirms nosmacējot, jums ir ierobežots laiks, lai tiktu nākamajā ekrānā. Jums ir, lai atbrīvotu savu draugu, pirms tās noslīcināt. Irlaika ierobežojums, lai tiktu nākamajā līmenī, un ka visi varoņi ir atbrīvota neskarts.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Sagriež virvi uz karātavām jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Sagriež virvi uz karātavām. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Sagriež virvi uz karātavām , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Sagriež virvi uz karātavām ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Sagriež virvi uz karātavām, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Sagriež virvi uz karātavām
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77152
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64579
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42831
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.