Bezmaksas Spēles

Strēlnieks no valstības

Spēle piedzīvojumu

Strēlnieks no valstības

Strēlnieks no valstības Novērtējums: 7/10

Strēlnieks no valstības spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Princese ir nolaupīti ar lielu pūķis, un strēlnieks ir uzvarēt ienaidniekus, lai glābtu viņu. Lai kustētos, jūs varat izmantot bultiņu taustiņus vai WASD taustiņus. Ar datora peli, jums vajadzētu censties jūsu pretinieki, lai beat tos visus ar savu bultiņām.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5880 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3628 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 12 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5880 reizes
Strēlnieks no valstības

Šajā viduslaiku spēlē piedzīvojumu s un RPG spēles ar jauktiem platformām un šaušanā. Raksturs jums kontrolēt ir strēlnieks, un jūsu piedzīvojumu laikā, atrast priekšmetus un ieročus, ka jūsu raksturs var izmantot. Katru reizi, kad jūs saņemsiet jaunu objektu, neaizmirstiet aprīkot to.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Strēlnieks no valstības jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Strēlnieks no valstības. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Strēlnieks no valstības , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Strēlnieks no valstības ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Strēlnieks no valstības, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Strēlnieks no valstības
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77152
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64579
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42831
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.