Bezmaksas Spēles

Super Piedzīvojumu uz Žirafi

Spēle piedzīvojumu

Super piedzīvojumu uz Žirafi

Super Piedzīvojumu uz Žirafi Novērtējums: 7/10

Super piedzīvojumu uz Žirafi spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šī spēle ir adorable bezmaksas tiešsaistes spēles maisīšanas platformas spēles ar RPG spēlēm, lai padarītu telpu šajā piedzīvojumu spēlē pilna jautrības. Būs pārvietotu raksturu caur līmeņos, cīņa monstriem un izmantojot savas prasmes, lai veicinātu. Kontrole ir WASD un kursors atslēgas, un jūs pārvietot un izmantot savas prasmes, attiecīgi. Nepalaid garām šo spēli, pārliecinieties, ka jums patiks, un pavadīt jautri laiku spēlējot.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 8685 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2466 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 224 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 8685 reizes
Super Piedzīvojumu uz Žirafi

Jo platformas spēles būtībā lekt no platformas uz platformu, lai sekmētu līmenī, bet šī spēle ir iekļauta RPG elementi, piemēram, prasmes, patērējamās preces, dažādu ieroču un kolēģiem ceļotājiem.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Super Piedzīvojumu uz Žirafi jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Super Piedzīvojumu uz Žirafi. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Super Piedzīvojumu uz Žirafi , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Super Piedzīvojumu uz Žirafi ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Super Piedzīvojumu uz Žirafi, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Super Piedzīvojumu uz Žirafi
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77026
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64451
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42717
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.