Bezmaksas Spēles

Ugunsdzēsēju

Spēle piedzīvojumu

Ugunsdzēsēju

Ugunsdzēsēju Novērtējums: 7/10

Ugunsdzēsēju spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Spēle, kurā ugunsdzēsēji ir nodzēst ugunsgrēku. Tur bija uguns, un jums ir iet ar šļūteni, lai apdzēstu ugunsgrēku. Liesmas māju, ēku un ielu iekšpusē. Jums ir kontrolēt ūdens spiedienu un virzienu, lai sasniegtu visus ugunsgrēkus un dzēst ugunsgrēkus. Noklikšķiniet peli, lai kontrolētu virzienu ūdens strūklu no šļūtenes. Izslēdziet visas ugunsgrēkiem, pirms iztek laiks, lai uzvarētu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 4835 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3608 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 34 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 4835 reizes
Ugunsdzēsēju

Ugunsdzēsēji ierodas notikuma vietā no uguns, dedzināšana ēkas un ir glābt visiem. Šajā spēlē jums ir viens no tiem ugunsdzēsējiem profesionāļiem, kuriem nepieciešama, lai izbeigtu katru no uzliesmojumiem, kur liesmas ir vai ārā dūmi. Mērķis šļūteni un hit ūdens strūklu pareizā virzienā un taisnā leņķī tā, lai ūdens sasniedz katru no punktiem. Dažreiz, jums ir darīt to caur logiem slapjš mēbeles iekšā.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Ugunsdzēsēju jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Ugunsdzēsēju. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Ugunsdzēsēju , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Ugunsdzēsēju ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Ugunsdzēsēju, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Ugunsdzēsēju
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
76881
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64294
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42591
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.