Bezmaksas Spēles

Vampīrs

Spēle piedzīvojumu

Vampīrs

Vampīrs Novērtējums: 8/10

Vampīrs spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Tu esi vampīrs, kurš ir barojas ar cilvēka asinīm. Vampīri ir virkne pilnvaru, kas jāizmanto, lai cilvēki nesaņem nozvejotas un dzert to asinis. Jūs varat lidot kā sikspārnis no vienas vietas uz otru vai izmantot garīgās pilnvaras. Jums ir izvairīties krustus un ķiplokus, kas ievainots jums. Jautru piedzīvojumu dzīvi kā vampīrs.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5498 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3576 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 8.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Novērtējums pamatojas uz 10 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5498 reizes
Vampīrs

Vampīrs spēle, kur jums ir jāiemācās būt viens no tiem. Jums ir visas burvju pilnvaras un ir iemācīties izmantot tos, lai ēst cilvēku. Streiki sievietes viņu gulēt dzert asinis. Jums ir, lai izvairītos no lietām, kas sāp jums, kā krustus un ķiplokus. Spēlē vampīra lomā šajā jautru piedzīvojumu visu vecumu cilvēkiem.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Vampīrs jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Vampīrs. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Vampīrs , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Vampīrs ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Vampīrs, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Vampīrs
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77152
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64579
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42831
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.