Bezmaksas Spēles

zelta raktuves

Spēle piedzīvojumu

Zelta raktuves

Zelta raktuves Novērtējums: 10/10

Zelta raktuves spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Jums ir mest āķa savākt zelta raktuves un izvairīties no dažādiem šķēršļiem. Ja esat lietojis smagie akmeņi zaudēs daudz laika, ne arī ir nozvejas dzīvnieki, kas šķērso jūsu ceļu, jo tie rada nelielu peļņu. Mēģināt noķert tik daudz zelta marķēšana laiku.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5407 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3684 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 10.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Novērtējums pamatojas uz 32 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5407 reizes
zelta raktuves

Ar šo ieguves spēli jūs nokļūt lomu kalnraču Las Vegas, kas iet savā vagonā, lai saņemtu bagāts, vācot zeltu. Lielāka izmēra zelta tīrradņi lielāku tā vērtība ir, jo sliktāk ir arī vairāk svara un savākti lēni. Jūs varat saņemt uzlabojumus, lai palielinātu savu peļņu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc zelta raktuves jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc zelta raktuves. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle zelta raktuves , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle zelta raktuves ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc zelta raktuves, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

zelta raktuves
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77152
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64579
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42831
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.