Bezmaksas Spēles

zemes ņemts

Spēle piedzīvojumu

Zemes ņemts

Zemes ņemts Novērtējums: 8/10

Zemes ņemts spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā post-apocalyptic spēle planētas Zeme ir iebruka ar ārvalstniekiem, un atmosfēra ir piesārņota. Jums ir patrulē ielās, kas ir piepildīta ar naidīgu ārvalstniekiem, lai meklētu jebkuru izdzīvojušos un lai to drošu zonu, kur cilvēki ņemtu patvērumu no iebrukuma.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5860 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3623 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 8.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Novērtējums pamatojas uz 26 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5860 reizes
zemes ņemts

Šis tiešsaistes flash spēle sajaukšanu platformas spēles un šāvēja video spēles, lai radītu apokalipses naidīgu atmosfēru. Zeme ir pārņēmusi svešzemju rasi, un pārdzīvojušie cilvēki ir sagrupētas pazemes patversmes, kas aprīkota ar kaujas.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc zemes ņemts jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc zemes ņemts. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle zemes ņemts , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle zemes ņemts ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc zemes ņemts, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

zemes ņemts
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77026
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64451
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42717
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.