Bezmaksas Spēles

Zinātkārs Piedzīvojumu

Spēle piedzīvojumu

Zinātkārs piedzīvojumu

Zinātkārs Piedzīvojumu Novērtējums: 2/10

Zinātkārs piedzīvojumu spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli, jūsu mērķis ir savākt priekšmetus, lai turpinātu pētīt savu apkārtni. Izmantojiet kreiso un labo taustiņu vai A un D taustiņus, lai pārvietotos, un līdz taustiņu vai W taustiņu, lai lēkt. Starpdevējs vai poga kontrole būs jūsu rīcība pogu. Ar šo, jums būs iespēja kaut ko darīt. Pārbauda, uzņemt, lietošanu, uc Katru reizi, kad jūs atradīsiet kaut ko, kas jums būs iespēja izmantot, parādīsies zīme, tāpēc nevilcinieties nospiest starpdevējs. Acis redzat visā pasaulē būs saglabāt savu spēli, kad jūs nodot tos.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5471 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3562 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 2.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Novērtējums pamatojas uz 6 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5471 reizes
Zinātkārs Piedzīvojumu

Jūs nevar darīt kaut ko vēl pirmajā telpā, lai galvu pa labi. Pārbaudīt kaudzi papīru veikt kādu. Tad doties atpakaļ pa kreisi un pārbaudīt pildspalvu uz galda, lai rakstītu piezīmi. Iet atpakaļ uz labo pusi, un pārbauda durvis iziet piezīmi cauri. Aizsargs būs ignorēt jums, bet viņš atcerēsies, lai pabarotu jums. Kādu iemeslu dēļ, viņš dod jums etiķi. Iet atpakaļ uz pirmo telpā un pārbauda vārglāzi ieliet etiķi, tad palaist prom, lai izvairītos no nāves. Ja jums stāv priekšā caurumu sienā, sprādziens nesāpēs jums. Tad lēkt cauri, kur sienas bija.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Zinātkārs Piedzīvojumu jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Zinātkārs Piedzīvojumu. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Zinātkārs Piedzīvojumu , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Zinātkārs Piedzīvojumu ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Zinātkārs Piedzīvojumu, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Zinātkārs Piedzīvojumu
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77153
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64579
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42831
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.