Bezmaksas Spēles

Zog kā zaglis

Spēle piedzīvojumu

Zog kā zaglis

Zog kā zaglis Novērtējums: 8/10

Zog kā zaglis spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Ir draudzene, kas vēlas dārgas lietas. Precēties viņas, jums ir iegādāties rotaslietas, automašīnas un dārgas preces. Nepieciešama nauda, ​​mums nav, tāpēc jums ir, lai nozagt, lai iegūtu naudu. Jums ir, lai nozagt visā pilsētā. Pierakstīties māju un savākt naudu uz ielas. Jums ir izvairīties policiju, kas uzrauga drošību pilsētā. Izvairīties no policijas automašīnu uz nākamo sadaļu, lai turpinātu zagt. Uz katra ekrāna nopirkt to, ko jūsu draudzene lūdz, lai jūs viņu precēt beigās spēli.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5081 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3570 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 8.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Novērtējums pamatojas uz 8 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5081 reizes
Zog kā zaglis

Jums ir jābūt biznesa nozagt zaglis pa pilsētu. Mājas ir slēgts, bet jūs varat atvērt durvis, lai veiktu vērtslietas iekšā. Staigāt pa ielām meklējot naudu un rotaslietas, lai saņemtu. Policisti patrulē ielās meklē zagļiem. Jums ir jābūt ātri un slepens, ka darbinieki nesaņem nozvejotas. Kad esat izlaupīja apkaimi, ņem savu auto, lai dotos uz nākamo jomā. Pēc katra ekrāna piekļuvi iepirkšanās jomā, lai dotos iegūt lietas, ka jūsu draudzene vēlas, lai, piemēram, luksusa automašīnu vai rotaslietas.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Zog kā zaglis jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Zog kā zaglis. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Zog kā zaglis , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Zog kā zaglis ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Zog kā zaglis, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Zog kā zaglis
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
76881
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64294
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42591
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.