Bezmaksas Spēles

Platformas

Spēlēt platformas spēles

Platformas Spēles

Platformas spēles, lai jūs varētu būt jautri katru dienu uz mūsu tīmekļa vietnē, bez uzstādīšanas vai lejupielādēt jebko. Tavs interneta atpūtas un izklaides laukums.

Platformas bezmaksas spēles

Komentēt!
Balsot!
Dalies!
Delicious
Leteicamā platformas spēle

Lēkt un Palaist

 lēkt un palaist spēle SPĒLĒT ►

Šis bezmaksas tiešsaistes spēles ir lieliska fizika balstītas platformas piedzīvojumu stila spēle. Šī spēle ir diezgan jautri, jo tas ir ļoti ātri un vienkārši. Raksturs kustas ātri, un veids, kā sakaut slikti puiši ir lēkt uz tiem. Tāpat kā klasisko Super Mario spēl ... Lasīt vairāk

Platformas bezmaksas spēles spēlēt bez latviešu un platformas bezmaksas flash spēles spēlēt ar jaunākajām spēlēm katru dienu

Platformas tiešsaites spēles

Jauns platformas

Platformas

Spēlēt bezmaksas Tiešsaistes Spēles latviski. Spēles nepārtrauktas ekrāni, kas pārsniedzot līmenī, lai līmenī apstākļos, ar šķēršļiem, visu veidu, prasmi un jautri kopā. Spēles lēkt platformas. Ekrāni, kur jums ir jāiet līmeni līdz līmenim pārvietojot. Jūs esat gatavojas ekrāniem, kas ir dažādos līmeņos, tāpēc spēles ir tik sauc. Jums ir pārvietot uz virsmām dažādos līmeņos. Mērķis ir sasniegt beigām katra ekrāna. Bieži vien jums būs jādodas vācot zelta monētas, rotaslietas, balvas vai kaut kas cits pa ceļam. Kustība ir balstīta uz horizontālās nobīdes pa kreisi vai pa labi. Lai pārvarētu ekrāna jums jāskrien pa labi, lai nokļūt līdz beigām, un pāriet uz nākamo līmeni. Ir video spēle, kas ietver, izmantojot iemiesojumu, lai pārietu starp apturēta platformām, pār šķēršļiem, vai abus, lai veicinātu šo spēli. Problēmas ir pazīstams kā lekt puzles.

platformas Bezmaksas Spēles , kas ir patiešām smieklīgi spēlēt bezmaksas platformas flash spēles. Šī kategorija ir saistīta ar spēles lēkt platformas. platformas spēle ir video spēles žanrs, ko raksturo kam staigāt, skriet, lēkt, lidot, peldēt vai kāpt uz vairākām platformām un virsmu, ar ienaidniekiem, bet savākt priekšmetus, lai pabeigtu spēli. Šīs izpētes platforma videospēlēm ir atšķirīgs spēles stils ar tradicionālo platformām, galvenokārt lielāku scenāriju, jums ir ceļot vairākas reizes un vairākos virzienos. spēle, kurā spēlētājs ir lēkt pāri / / uz objektu / platformas, lai pabeigtu spēli. spēle, kurā kopīgas tēmas ietver vākt lietas, cīnoties mazos ienaidniekiem un līmeņiem, ar boss kaujas beigās. piemēri - mario, sonic, rayman. parasti tiek saistīts ar spēļu konsole, ir bijuši daudzi svarīgi platforma spēles izlaists video arcades, kā arī uz rokas spēļu konsolēm un mājas datoriem.. Šeit jūs atradīsiet platformas bezmaksas spēles spēlēt latviski bez instalēt vai lejupielādēt jebko datorā, mūsu saturs ir 100% ticami. Jaunais platformas spēles, kas tiek atjauninātas katru dienu un labākās spēles bērniem. platformas diennakts bezmaksas spēles un video spēles, ka jūs varat izmantot no jūsu datora un dalīties tajos ar draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem kā Facebook, Twitter vai Google Plus.