Bezmaksas Spēles

Pārlēkt uz Planētām 3D

Spēle platformas

Pārlēkt uz planētām 3d

Pārlēkt uz Planētām 3D Novērtējums: 5/10

Pārlēkt uz planētām 3d spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis bezmaksas tiešsaistes 3D platformera spēle izmanto intensīva ārstniecība piesaisti ap planētu. Pārlēkt visas planētas vākt monētas, un ātrāk jūs iet, vairāk punktu skaits veicat. Piesargāties, neapmeklē ātri vai jūs zaudēsiet planētas pievilcību. Tāpat, lai izvairītos pretiniekus. Tiklīdz jūs savākt visas monētas spēle tiks pārstartēts, tikai ātrāk.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6301 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3335 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 12 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6301 reizes
Pārlēkt uz Planētām 3D

Platformas video spēli raksturo, pieprasot spēlētājam izlēkt no un uz atliktu platformām vai pāri šķēršļiem. Tos sauc arī lekt puzles. Visbiežāk elements platforma spēles ir lēciens darbība. Lēciens poga vienmēr vajadzīgs šajā kategorijā videospēlēm. Šajā konkrētajā gadījumā platformas ir apļveida, un jums ir jāzina par savu pievilcību.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Pārlēkt uz Planētām 3D jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Platformas flash spēli sauc Pārlēkt uz Planētām 3D. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Pārlēkt uz Planētām 3D , un tas ir saistīts ar Platformas. Mūsu jaunā spēle Pārlēkt uz Planētām 3D ir viens no labākajiem spēles Platformas jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Pārlēkt uz Planētām 3D, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Pārlēkt uz Planētām 3D
ATPAKAĻ

Platformas visvairāk spēlēja spēles

Nozvejas Monētas un Dimanti SPĒLĒT ►

Nozvejas monētas un dimanti

6
6 no 10 - 1148 balsis
Spēlēta
17710
reizes

Šajā platformas spēle, jums ir jāizvēlas blonda meitene vai tumšs meitene. Kad esat izvēlējies meitene, jums ir savākt monētas un diamoknds taču būtu uzmanīgs ar dzīvniekiem un iesmi, jo jūs varat zaudēt dzīvību, ja dzīvniekiem pieskarties, vai, ja jūs kritums iesmiņi. Lai nogalinātu dzīvniekus, jums ir lēkt pār tām. Jūs izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvie ...

Nozvejas Dimanti SPĒLĒT ►

Nozvejas dimanti

5
5 no 10 - 864 balsis
Spēlēta
17580
reizes

Apstrīdot platformas ar 2 epizodes un 18 ekrāniem. Šajā spēlē, jums ir savākt monētas un dimanti, atvašu ienaidniekiem un izvairīties iekrīt. Par to, jums pulsa bultiņas pa kreisi, lai pārvietotos pa kreisi, uz bultiņas pa labi, lai pārvietotu pa labi, bultiņa uz leju lai pieliektos, bultiņa uz augšu un burtu s lēkt, vēstules, lai palaistu taustiņu Ctrl un burtu D lai šautu, starpdevējs bloķ& ...

Sasniegt Mērķi SPĒLĒT ►

Sasniegt mērķi

5
5 no 10 - 256 balsis
Spēlēta
10180
reizes

Šajā platformas spēle, jums ir iegūt, ka basketbola bumba ierodas mērķi bez bumba iet ārā no ekrāna. Lai sasniegtu savu mērķi, jūs izmantojiet bulttaustiņus, lai izspiest.