Bezmaksas Spēles

Karavīrs Pūķis

Spēle pūķi

Karavīrs pūķis

Karavīrs Pūķis Novērtējums: 7/10

Karavīrs pūķis spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Jums ir Karavīrs Pūķis un jūsu uzdevums ir ceļot uz ziemeļiem, lai glābtu savu mīļoto no Karavīrs un atjaunot brīvu zemi. Šajā procesā, jūsu būs saskaras ar daudzām sikspārņiem un skeleti. Vācot uguns gariem varētu arī palīdzēt jums iegūt punktus (sarkans) vai veselības (zilā krāsā). Kā Karavīrs Pūķis atbrīvo dzīvnieku garus viņš būs par savu izskatu un spējas. Katram dzīvniekam Totem ir atšķirīgs ātrums, aizsardzības, uzbrukuma un lēkt diapazonu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 9336 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2264 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 156 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 9336 reizes
Karavīrs Pūķis

Šajā bezmaksas platforma spēlētājs, galvenais varonis, Karavīrs Pūķis, ir gatavs atdot savu dzīvību, lai iegūtu brīvību no zemes un viņa mīļotajai.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Karavīrs Pūķis jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Pūķi flash spēli sauc Karavīrs Pūķis. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Karavīrs Pūķis , un tas ir saistīts ar Pūķi. Mūsu jaunā spēle Karavīrs Pūķis ir viens no labākajiem spēles Pūķi jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Karavīrs Pūķis, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Karavīrs Pūķis
ATPAKAĻ

Pūķi visvairāk spēlēja spēles

Ceļš no Pūķis SPĒLĒT ►

Ceļš no pūķis

6
6 no 10 - 3792 balsis
Spēlēta
48399
reizes

Šajā spēlē, jums ir pūķis, un jums ir rase visstraujāk laikā iespējams, bet piesargāties apdraudējumus, kas ir ceļā. Jūs varat izmantot bultiņu taustiņus, lai izspiest un telpu joslu, lai lektu.

Postītājs Pūķis SPĒLĒT ►

Postītājs pūķis

6
6 no 10 - 2388 balsis
Spēlēta
48166
reizes

Šajā spēlē, jums ir tikai pūķis un ir radīt uguns bumbas, lai iznīcinātu torņi un kontroles centriem. Jūs varat izmantot bulttaustiņus vai vēstules (līdz pat W) (pa kreisi), S (uz leju) un D (no labās), lai izspiest un kreiso pogu peli, lai uzbruktu.

Pūķis un Loka SPĒLĒT ►

Pūķis un loka

5
5 no 10 - 1518 balsis
Spēlēta
43584
reizes

Šajā spēlē, tu esi pūķis, un jums ir nozvejas papildu obligācijas, nogalināt loka, kas var nogalināt jums ar bultiņām, kas nošauti ar loka un nozvejas kanjoni, ka mest uguns bumbas nogalināt jums. Jūs pārvietojiet peli, lai izspiest un jums pulss kreiso pogu peli, lai nogalinātu loka.