Bezmaksas Spēles

Pūķis Izkļūšana

Spēle pūķi

Pūķis izkļūšana

Pūķis Izkļūšana Novērtējums: 5/10

Pūķis izkļūšana spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Palīdziet pūķis izvairīties kļavu pasauli. Viņš ir slims būt mīluli pie kļavas karavīru un ir jāiet pa sevi, lai kaujas kļava radības. Izmantojiet bultiņas uz tastatūras, lai pārvietotu peld pūķis apkārt, izvairoties no villains un visus no fotografēšanas. Izmantojiet starpdevējs lai atvašu ienaidniekiem. Dažas no tām ir nošauti vairāk nekā vienu reizi.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 13499 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1498 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 392 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 13499 reizes
Pūķis Izkļūšana

Shoot'em up ir subgener šāvēja video spēlēm. Kādā shoot'em augšu, spēlētājs kontrolē vientuļo raksturs, un bieži kosmosa kuģa vai lidaparāta, šaušana lielu skaitu ienaidniekiem, kas parādās uz ekrāna augšpusē kamēr dodging savus uzbrukumus.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Pūķis Izkļūšana jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Pūķi flash spēli sauc Pūķis Izkļūšana. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Pūķis Izkļūšana , un tas ir saistīts ar Pūķi. Mūsu jaunā spēle Pūķis Izkļūšana ir viens no labākajiem spēles Pūķi jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Pūķis Izkļūšana, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Pūķis Izkļūšana
ATPAKAĻ

Pūķi visvairāk spēlēja spēles

Ceļš no Pūķis SPĒLĒT ►

Ceļš no pūķis

6
6 no 10 - 3792 balsis
Spēlēta
48399
reizes

Šajā spēlē, jums ir pūķis, un jums ir rase visstraujāk laikā iespējams, bet piesargāties apdraudējumus, kas ir ceļā. Jūs varat izmantot bultiņu taustiņus, lai izspiest un telpu joslu, lai lektu.

Postītājs Pūķis SPĒLĒT ►

Postītājs pūķis

6
6 no 10 - 2388 balsis
Spēlēta
48166
reizes

Šajā spēlē, jums ir tikai pūķis un ir radīt uguns bumbas, lai iznīcinātu torņi un kontroles centriem. Jūs varat izmantot bulttaustiņus vai vēstules (līdz pat W) (pa kreisi), S (uz leju) un D (no labās), lai izspiest un kreiso pogu peli, lai uzbruktu.

Pūķis un Loka SPĒLĒT ►

Pūķis un loka

5
5 no 10 - 1518 balsis
Spēlēta
43583
reizes

Šajā spēlē, tu esi pūķis, un jums ir nozvejas papildu obligācijas, nogalināt loka, kas var nogalināt jums ar bultiņām, kas nošauti ar loka un nozvejas kanjoni, ka mest uguns bumbas nogalināt jums. Jūs pārvietojiet peli, lai izspiest un jums pulss kreiso pogu peli, lai nogalinātu loka.