Bezmaksas Spēles

Pūķis Tornis

Spēle pūķi

Pūķis tornis

Pūķis Tornis Novērtējums: 6/10

Pūķis tornis spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēles kareivis jāpavērš armijas monstriem un skeletiem ar savu šķēpu. Izmanto WASD taustiņus, lai kustētos un J, lai uzbruktu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 7352 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2738 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 156 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 7352 reizes
Pūķis Tornis

pūķis tornis, karavīrs, bruņinieks, kaujas, apakšzemes cietums, darbības rpg,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Pūķis Tornis jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Pūķi flash spēli sauc Pūķis Tornis. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Pūķis Tornis , un tas ir saistīts ar Pūķi. Mūsu jaunā spēle Pūķis Tornis ir viens no labākajiem spēles Pūķi jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Pūķis Tornis, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Pūķis Tornis
ATPAKAĻ

Pūķi visvairāk spēlēja spēles

Ceļš no Pūķis SPĒLĒT ►

Ceļš no pūķis

6
6 no 10 - 3792 balsis
Spēlēta
48399
reizes

Šajā spēlē, jums ir pūķis, un jums ir rase visstraujāk laikā iespējams, bet piesargāties apdraudējumus, kas ir ceļā. Jūs varat izmantot bultiņu taustiņus, lai izspiest un telpu joslu, lai lektu.

Postītājs Pūķis SPĒLĒT ►

Postītājs pūķis

6
6 no 10 - 2388 balsis
Spēlēta
48166
reizes

Šajā spēlē, jums ir tikai pūķis un ir radīt uguns bumbas, lai iznīcinātu torņi un kontroles centriem. Jūs varat izmantot bulttaustiņus vai vēstules (līdz pat W) (pa kreisi), S (uz leju) un D (no labās), lai izspiest un kreiso pogu peli, lai uzbruktu.

Pūķis un Loka SPĒLĒT ►

Pūķis un loka

5
5 no 10 - 1518 balsis
Spēlēta
43583
reizes

Šajā spēlē, tu esi pūķis, un jums ir nozvejas papildu obligācijas, nogalināt loka, kas var nogalināt jums ar bultiņām, kas nošauti ar loka un nozvejas kanjoni, ka mest uguns bumbas nogalināt jums. Jūs pārvietojiet peli, lai izspiest un jums pulss kreiso pogu peli, lai nogalinātu loka.