Bezmaksas Spēles

Spyro Pūķis

Spēle pūķi

Spyro pūķis

Spyro Pūķis Novērtējums: 6/10

Spyro pūķis spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šo skaisto bezmaksas tiešsaistes 3D peld spēle, jūs vadītu savu mīļāko raksturs, Spyro pūķis, izmantojot dažādas tuneļiem ar lielu šķēršļiem. Izmanto WASD, lai pārvietotos, savākt stuff, izlocīšanās sienas vai starpdevējs lai šautu. Daži dārgakmeņi, ka jūs uzņemt var būt noteiktas pilnvaras, ka jūs varat gūt labumu no, bet citi var kaitēt jums.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 14012 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1445 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 388 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 14012 reizes
Spyro Pūķis

Spyro pūķis ir ieinteresēts, purpura pūķis un no sērijas varonis. Spyro ir virkne platformas video spēles un rīcības video spēles

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Spyro Pūķis jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Pūķi flash spēli sauc Spyro Pūķis. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Spyro Pūķis , un tas ir saistīts ar Pūķi. Mūsu jaunā spēle Spyro Pūķis ir viens no labākajiem spēles Pūķi jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Spyro Pūķis, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Spyro Pūķis
ATPAKAĻ

Pūķi visvairāk spēlēja spēles

Ceļš no Pūķis SPĒLĒT ►

Ceļš no pūķis

6
6 no 10 - 3792 balsis
Spēlēta
48399
reizes

Šajā spēlē, jums ir pūķis, un jums ir rase visstraujāk laikā iespējams, bet piesargāties apdraudējumus, kas ir ceļā. Jūs varat izmantot bultiņu taustiņus, lai izspiest un telpu joslu, lai lektu.

Postītājs Pūķis SPĒLĒT ►

Postītājs pūķis

6
6 no 10 - 2388 balsis
Spēlēta
48166
reizes

Šajā spēlē, jums ir tikai pūķis un ir radīt uguns bumbas, lai iznīcinātu torņi un kontroles centriem. Jūs varat izmantot bulttaustiņus vai vēstules (līdz pat W) (pa kreisi), S (uz leju) un D (no labās), lai izspiest un kreiso pogu peli, lai uzbruktu.

Pūķis un Loka SPĒLĒT ►

Pūķis un loka

5
5 no 10 - 1518 balsis
Spēlēta
43584
reizes

Šajā spēlē, tu esi pūķis, un jums ir nozvejas papildu obligācijas, nogalināt loka, kas var nogalināt jums ar bultiņām, kas nošauti ar loka un nozvejas kanjoni, ka mest uguns bumbas nogalināt jums. Jūs pārvietojiet peli, lai izspiest un jums pulss kreiso pogu peli, lai nogalinātu loka.