Bezmaksas Spēles

Mēness Sirpis Solitārs

Spēle solitārs

Mēness sirpis solitārs

Mēness Sirpis Solitārs Novērtējums: 5/10

Mēness sirpis solitārs spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli mēs ieviest cita veida Solitārs. Tā kā centrālā daļa no kuģa būtu ievietojot piemērotākas kartes augošā un dilstošā dažiem citiem. Bet pie malas var kaudze kārtis no vienas masts augošā arī dilstošā, lai iegūtu kartes jums par centrālo pilskalni. Ar šo vienkāršo Solitārs jūs pavadīt ilgu laiku izklaides, tiem laikiem, kad jūs nezināt, gluži tas, ko darīt.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 28109 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1243 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 82 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 28109 reizes
Mēness Sirpis Solitārs

Solitārs karti spēle ir viena no pirmajām spēlēm, kurās spēlēja uz datora, jo tas bija instalēta, kad viņi izlaida dažas operētājsistēmas, piemēram, Windows 95, piemēram, leģendāro mīnu tīrītājautomobiļi.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Mēness Sirpis Solitārs jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Solitārs flash spēli sauc Mēness Sirpis Solitārs. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Mēness Sirpis Solitārs , un tas ir saistīts ar Solitārs. Mūsu jaunā spēle Mēness Sirpis Solitārs ir viens no labākajiem spēles Solitārs jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Mēness Sirpis Solitārs, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Mēness Sirpis Solitārs
ATPAKAĻ

Solitārs visvairāk spēlēja spēles

Tradicionāls Solitārs SPĒLĒT ►

Tradicionāls solitārs

3
3 no 10 - 11104 balsis
Spēlēta
278814
reizes

Šis bezmaksas tiešsaistes spēle nes tradicionālo Solitārs ar datoru. Viena spēlētāja spēle. Jums ir vairākas kaudzes kartes ar seju uz augšu redzējis karti. Jums ir vieta kārtis top četri pāļi, kas ir uzvalki uz klāja. Jums ir jāsāk ar vienu un strādāt līdz augošā secībā ar maksājumu karšu vērtības numuriem, lai izbeigtu ar karti karalis.Šīs spēles mēr ...

Solitārs SPĒLĒT ►

Solitārs

3
3 no 10 - 840 balsis
Spēlēta
81633
reizes

Šis bezmaksas tiešsaistes spēli Solitārs nes dzīvi atpakaļ uz jūsu datora. Lai nogalinātu tie laiki miris, ņem solitārs spēli un izklaidēs. Jums ir vieta kārtis kārtībā. Jums ir jāsāk ar dūzi, tad divas, trīs un tā tālāk. Ielieciet visus ciparus, lai, un beidzas ar to kārtis skaitļiem. Spēle šķirošanas burtus ar numuriem. Kartes esat jau daudz, un ir jāiet nov ...