Bezmaksas Spēles

3D Skeitbordings

Spēle sporta

3d skeitbordings

3D Skeitbordings Novērtējums: 7/10

3d skeitbordings spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis bezmaksas tiešsaistes spēles ir aptuveni izjādes skrituļdēlis, neveicot nekādus trikus. Visiem jums ir jāuztraucas par ir izvairīšanās no rogas un savākt tik daudz monētu, kā jūs varat. Lai to izdarītu, izmanto kreiso un labo bultiņu taustiņus, lai pārvietotos no vienas puses uz otru, un līdz bultiņas taustiņu, lai lektu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5919 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3347 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 42 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5919 reizes
3D Skeitbordings

Skeitbordings ir sports, kas ietver izjādes un veicot trikus, izmantojot skrituļdēlis. To var uzskatīt par atpūtas darbību, mākslas forma, darbs, vai pat metode transportēšana. Skeitbordings ir pārveidota un ietekmē daudzi skeiteri visā gadiem.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc 3D Skeitbordings jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Sporta flash spēli sauc 3D Skeitbordings. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle 3D Skeitbordings , un tas ir saistīts ar Sporta. Mūsu jaunā spēle 3D Skeitbordings ir viens no labākajiem spēles Sporta jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc 3D Skeitbordings, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

3D Skeitbordings
ATPAKAĻ

Sporta visvairāk spēlēja spēles

Handbola, pēdējā brīža SPĒLĒT ►

Handbola, pēdējā brīža

5
5 no 10 - 11742 balsis
Spēlēta
80966
reizes

Francijas komanda zaudē uz Īriju, atstājot tikai minūtes, jums ir punktu skaits pēdējā minūtē, maksimālais skaits mērķus, kā nepieciešams. Ir izmantot peli, lai pārvietotos atskaņotāju.

haizivs sērfot SPĒLĒT ►

Haizivs sērfot

6
6 no 10 - 4628 balsis
Spēlēta
66840
reizes

haizivs Vai jums patīk sērfot? Šajā spēle, jūs sērfošanu starp haizivju un cits šķēršļi: gumijas gredzenu vai dzīvības lapa, bīstamu viļņus ... Šī spēle ir mandarīns ķīniešu. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos un starpdevējs lēkāt.

Pludmales volejbols SPĒLĒT ►

Pludmales volejbols

5
5 no 10 - 4456 balsis
Spēlēta
53838
reizes

Olimpiskās spēle pludmale zalve. Jūs atrodaties pludmalē kopā ar draugiem. Jūs spēlēt pludmales zalve maču. Spēle ir mandarīns ķīniešu. Instrukcija: izmantot peli, lai lēkāt un mest bumbu.