Bezmaksas Spēles

Tetris

Spēlēt tetris spēles

Tetris Spēles

Tetris spēles, lai jūs varētu būt jautri katru dienu uz mūsu tīmekļa vietnē, bez uzstādīšanas vai lejupielādēt jebko. Tavs interneta atpūtas un izklaides laukums.

Tetris bezmaksas spēles

Komentēt!
Balsot!
Dalies!
Delicious
Leteicamā tetris spēle

Tetris: Sala Elementi

 tetris: sala elementi spēle SPĒLĒT ►

Šajā spēlē, jums ir, lai pārvietotu datus par spēlē lauka savākt 3 identisku attēlu horizontāli vai vertikāli. Spēle ir līdzīga klasika tetris ar kombināciju 3 spēles spēles. Lai pārvietotu datus, lietojot bulttaustiņus, lai apmainītos ar elementiem ska ... Lasīt vairāk

Tetris bezmaksas spēles spēlēt bez latviešu un tetris bezmaksas flash spēles spēlēt ar jaunākajām spēlēm katru dienu

Tetris tiešsaites spēles

Jauns tetris

Tetris

Spēlēt bezmaksas Tiešsaistes Spēles latviski. Spēlēt bezmaksas tiešsaistes Tetris. Tetris ir spēle, kurā ģeometriskās gabali parādās ekrāna augšpusē. Šie gabali krīt lejup līnijas izdarīja. Mērķis ir, lai atbilstu visu gabalu iespējamos kas apakšā ekrānam. Pagrieziet gabalus, ja tie ietilpst jānovieto tādā stāvoklī, vairāk nekā interesē. Jums ir, lai rindas cilnes apakšā. Ja jūs aizpildīt rindu bez jebkādas atšķirības starp cilnēm, visa rinda pazudīs. Spēlēt flash spēles online Tetris spāņu. Jums ir jādara, ir notīrītu ekrānu tik ilgi, cik vien iespējams, lai uzvarētu. Pretojas ar tukšu ekrānu cik ilgi vien iespējams, lai uzvarētu spēli.

tetris Bezmaksas Spēles , kas ir patiešām smieklīgi spēlēt bezmaksas tetris flash spēles. Šī kategorija ir saistīta ar tā ir puzzle spēle, kurā mikroshēmas ir, lai ietilptu neregulāras formas. spēle ir populārs visā pasaulē, ir pieejams visiem spēļu konsoļu un personālo datoru operētājsistēmām, kā arī multimediju ierīcēm, piemēram, grafikus kalkulatori, mobilie telefoni, portatīvie multimediju atskaņotāji un plaukstdatoriem. vai balvu par labāko spēli visu laiku. tetris gabalus ir neregulāras formas sauc polimino. Ģeometriskas formas kritums, un jums ir vieta katru gabalu pie jūsu ērtībai tā, ka nav starp cilnēm nepilnības. pretoties tik ilgi, cik vien iespējams. jo ilgāk tu spēlē grūtāk kļūst spēli mikroshēmas kritums lielāku ātrumu. spēle izveidota padomju savienībā, kas ir kļuvis ļoti populārs visās valstīs.. Šeit jūs atradīsiet tetris bezmaksas spēles spēlēt latviski bez instalēt vai lejupielādēt jebko datorā, mūsu saturs ir 100% ticami. Jaunais tetris spēles, kas tiek atjauninātas katru dienu un labākās spēles bērniem. tetris diennakts bezmaksas spēles un video spēles, ka jūs varat izmantot no jūsu datora un dalīties tajos ar draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem kā Facebook, Twitter vai Google Plus.