Bezmaksas Spēles

Viesmīle

Spēlēt viesmīle spēles

Viesmīle Spēles

Viesmīle spēles, lai jūs varētu būt jautri katru dienu uz mūsu tīmekļa vietnē, bez uzstādīšanas vai lejupielādēt jebko. Tavs interneta atpūtas un izklaides laukums.

Viesmīle bezmaksas spēles

Komentēt!
Balsot!
Dalies!
Delicious
Leteicamā viesmīle spēle

Burgeru Rīkojums

 burgeru rīkojums spēle SPĒLĒT ►

Šis bezmaksas tiešsaistes spēle ir par apkalpo visu veidu burgeri klientiem. Atšķirībā no vairuma multi uzdevumiem viesmīle spēles, šo vienu jums ir padarīt burgeri pa vienam. Bet jums ir jābūt uzmanīgiem, lai darīt to tikai kā klients to vēlas. Kad jūs darbināt no sast& ... Lasīt vairāk

Viesmīle bezmaksas spēles spēlēt bez latviešu un viesmīle bezmaksas flash spēles spēlēt ar jaunākajām spēlēm katru dienu

Viesmīle tiešsaites spēles

Jauns viesmīle

Viesmīle

Spēlēt bezmaksas Tiešsaistes Spēles latviski. Spēles, kur viesmīļi ir apkalpot klientus, sagatavot un ēdienus pārtikas restorānā. Viesmīle spēles meitenēm. Viesmīlis spēles. Restorāns Viesmīlespēles. viesmīle spēle. Spēles viesmīļi. Ir atbildīga par apkalpo viesmīlības nozarē. Zēni un meitenes, kas apkalpo klientus, restorānos un bāros. Restorāns bārmeņi spēles. Cilvēki veikt pasūtījumus pie galdiem un apkalpot klientus pārtikas uzņēmumu. Parasti tie ir meitenes un jaunas puiši, kuri pelna paycheck ar šo darbību. Darbinieki restorānos. Darbinieki bāri un kafejnīcas. Simulatori restorāniem, kur meitene ir veikt klientu pasūtījumu, aiziet uz virtuvi, lai sagatavotu ēdienu, un pēc tam kalpot tai uz galda vai bārā. Apkalpo klientus restorānā, kafejnīcā vai bārā. Darbs simulācijas spēle. Prakse, it kā tas būtu jūsu darbs. Galdu klāšana un vēlas padomus no klientiem.

viesmīle Bezmaksas Spēles , kas ir patiešām smieklīgi spēlēt bezmaksas viesmīle flash spēles. Šī kategorija ir saistīta ar viesmīļi, kur jums ir jākalpo klientiem, kas parādās, lai noteiktu, kurā strādāt.viesmīlis uzdevums ir apkalpot klientus pie kases.jāredz pārtikas sagatavošanu un vārīšanai. apkalpo ēdienus un klientu pasūtījumus ar paplāti. konta debitoru klientiem. notīriet bārs un tabulas. savākt visi beigās, dienā, un atstāt darba clean. mācīties tirdzniecību ar šiem spēles gaida tabulām, kurā jums ir darīt to, kas ir, lai darbinieki strādā restorānā. būtu jauki cilvēki, kas nāk uz jūsu uzņēmējdarbību un palīdz vienaudžiem. jums ir valkāt uniformu vienmēr ir labi kopts. jums ir jābūt patīkami klientiem, kā nopelnīt labus padomus.. Šeit jūs atradīsiet viesmīle bezmaksas spēles spēlēt latviski bez instalēt vai lejupielādēt jebko datorā, mūsu saturs ir 100% ticami. Jaunais viesmīle spēles, kas tiek atjauninātas katru dienu un labākās spēles bērniem. viesmīle diennakts bezmaksas spēles un video spēles, ka jūs varat izmantot no jūsu datora un dalīties tajos ar draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem kā Facebook, Twitter vai Google Plus.